Popołudnia z “Ósemką”

    Harmonogram   cyklicznych   spotkań  "Popołudnia   z   Ósemką"      w godzinach  17.30 - 19.00

„Popołudnia z Ósemką” – listopad 2017

Tydzień Data Zadanie/ działanie Grupa

Nauczyciel koordynator

II 9.11.2017 Interaktywny świat zabaw 0 -3 p. A. Gawęda
p. S. Makowska
p. B. Sabodacha
9.11.2017 Interaktywny świat zabaw 4 - 7 p. R. Mokrzycki
p. P. Czynszak
p. K. Bugaj
III 16.11.2017 Międzyklasowe rozgrywki sportowe 0 - 2 p. E. Miętka
p. D. Nowakowska
14.11.2017 Międzyklasowe rozgrywki sportowe 3 p. A. Gołębiewska
p. I. Jarmuż-Żabińska
13.11.2017 Międzyklasowe rozgrywki sportowe 4 - 5 p. S. Kołodziejski
p. K. Skalski
p. M. Waszkiewicz
p. P. Czajkowski
17.11.2017 Międzyklasowe rozgrywki sportowe 6 - 7 p.  A. Giec
p. K. Żółtak
p. M. Mikosz
p. P. Podzwardowski
p. T. Kierat
IV 23.11.2017 „Odlotowy zawrót głowy” – inspiracje plastyczne
sala nr 6
Bardzo prosimy, aby dzieci, które zechcą uczestniczyć
w tych zajęciach przyniosły materiały plastyczne, które wykorzystamy na zajęciach.

0 - 3 p. E. Rosa
p. H. Zawiszewska
p. M. Bednarek
p. M. Braciszewska
p. E. Iwańczuk
V 30.11.2017 „Odlotowy zawrót głowy” – inspiracje plastyczne

W ramach dyskoteki andrzejkowej warsztaty plastyczne i wróżby.

4 - 7 p. V. Sajko
p. k. Kulikowska
p. M. Krasińska
p. A. Skowrońska

 „Popołudnia z Ósemką” – grudzień 2017

 Tydzień  Data Zadanie/ działanie  Grupa  Nauczyciel koordynator
I 4.12.2017 Świat logicznego myślenia 0 -3 p. D. Uziębło
p. M. Jusko
p. J. Wojgienica
p. A. Ruta
5.12.2017 Świat logicznego myślenia 4 - 5 p. T. Gerej – Moszczyńska
p. E. Szczypińska
p. P. Reczek
7.12.2017 Świat logicznego myślenia 6 - 7 p. M. Muraszko - Kuźma
p. E. Szwajkowska
p. P. Krems
II 12.12.2017 „Odlotowy zawrót głowy” – inspiracje plastyczne 0 - 3 p. E. Rosa,
p. H. Zawiszewska
p. M. Bednarek
p.  M. Braciszewska
p. E. Iwańczuk
13.12.2017 „Odlotowy zawrót głowy” – inspiracje plastyczne 4 - 7 p. V. Sajko
p. K. Kulikowska
p. M. Krasinska
p. A. Skowrońska
III  

 

 

19.12.2017

 

Szkolny koncert kolęd – wszystkie klasy wszystkie klasy p. K. Kędzioł
p. M. Kowalczyk
p .K. Wikariusz.
s. M. Miliszewska
p. M. Zwolińska
p. M. Wójcik – Jarzynap. S. Makowska
(prowadząca)
Kiermasz bożonarodzeniowy – wszystkie klasy p. A. Skowrońska
p. M. Krasińska
p. K. Sokół
p. M. Jusko
Kawiarenka bożonarodzeniowa – wszystkie klasy p. E. Rosa
p. B. Merecka - Mittlener

Oferta listopadowa i grudniowa traktowana będzie jako wersja pilotażowa. Po dokonaniu ewaluacji Rodzice i Uczniowie zostaną poinformowani o zasadach organizacji w kolejnych miesiącach.

ZIELONA ÓSEMKA