Kadra Pedagogiczna

Dyrektor  -  Katarzyna Kędzioł

Wicedyrektor - Małgorzata Zwolińska

Wicedyrektor -  Rafał Mokrzycki

Wicedyrektor - Magdalena Nowak

Wicedyrektor - Katarzyna Sokół

Mannequin Challenge - nauczyciele SP 8 Gdańsk - Youtube

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO

1

ADAMKIEWICZ EWA

oddział przedszkolny

Nauczyciel dyplomowany

2

BAFIA BOŻENA

religia

Nauczyciel kontraktowy

3

BEDNAREK MAŁGORZATA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

4

BETAŃSKA KRYSTYNA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

5

BUGAJ KATARZYNA nauczyciel  Nauczyciel kontraktowy

6

BŁONDEK EDYTA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

7

BRACISZEWSKA MARZENA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

8

BUJAK-PIETRZELA JOANNA

pedagog

Nauczyciel dyplomowany

9

BUKAŁA MAŁGORZATA

religia

Nauczyciel mianowany

10

BUKOWSKA KRYSTYNA

religia

Nauczyciel mianowany

11

CHMIELEWSKA MAGDALENA

matematyka

Nauczyciel dyplomowany

12

CHYBICKA HANNA

rewalidator

Nauczyciel dyplomowany

13

BUKOWSKA-BOCIAN JOANNA
nauczyciel Nauczyciel stażysta

14

 CZAJA ALEKSANDRA nauczyciel bibliotekarz
Nauczyciel kontraktowy 

15

CZYNSZAK PAWEŁ

informatyka,rewalidacja

Nauczyciel kontraktowy

16

CZAJKOWSKI PIOTR wf Nauczyciel kontraktowy

17

DRABCZYK WOJCIECH

j. polski, historia

Nauczyciel dyplomowany

18

FAŁTYNOWICZ MAŁGORZATA

j. polski

Nauczyciel dyplomowany

19

GABREL DOROTA

oddział przedszkolny

Nauczyciel dyplomowany

20

GAWĘDA ANETA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel mianowany

21

GEREJ-MOSZCZYŃSKA TERESA

zajęcia komputerowe, zaj. techniczne

Nauczyciel dyplomowany

22

GIEC AGNIESZKA

wychowanie fizyczne

Nauczyciel mianowany

23

SKALSKI KRZYSZTOF
wychowanie fizyczne
Nauczyciel mianowany

24

GOŁĘBIEWSKA ANNA

gimnastyka korekcyjna

Nauczyciel dyplomowany

25

GONCERZ SYLWIA

język angielski

Nauczyciel kontraktowy

26

GORLAK MAGDALENA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

27

GOŚCIAK HANNA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

28

GRACZYK IWONA

przyroda, wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany

29

GRULKOWSKA JOLANTA

wychowanie fizyczne, wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany

30

HAJDYSZ MAŁGORZATA

j. polski

Nauczyciel dyplomowany

31

IWAŃCZUK EWA nauczyciel świetlicy  Nauczyciel dyplomowany

32

JACH HALINA biologia  Nauczyciel kontraktowy

33

JANCZARA DAMIAN
historia Nauczyciel kontraktowy

34

JANOWIAK GRAŻYNA

język polski

Nauczyciel dyplomowany

35

JARMUŻ-ŻABIŃSKA IZABELA

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

36

JASIŃSKA AGNIESZKA

matematyka, informatyka

Nauczyciel dyplomowany

37

JUSKO MARIA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

38

KALISZEWSKA BARBARA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

39

KĄKOL BARBARA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

40

KĘDZIOŁ KATARZYNA

muzyka

Nauczyciel dyplomowany

41

KIERAT TOMASZ

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

42

KOŁAKOWSKA WŁADYSŁAWA nauczyciel wspomagający
Nauczyciel kontraktowy

43

KOŁODZIEJSKI SŁAWOMIR

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

44

KOWALCZYK MARIUSZ

muzyka, nauczyciel świetlicy

Nauczyciel kontraktowy

45

KRASIŃSKA MAGDALENA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

46

KRYSZEŃ ANNA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

47

KREMS PAULINA matematyka Nauczyciel kontraktowy

48

KRYZEL-WOJTAS DOROTA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

49

KUCHARSKA MARTA nauczyciel Nauczyciel kontraktowy

50

KULIK ANETA

logopeda

Nauczyciel mianowany

51

KULIKOWSKA KAROLINA

plastyka

Nauczyciel mianowany

52

LACH-KONKOL RÓŻA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

53

ŁANGOWSKA KATARZYNA

plastyka, zajęcia techniczne

Nauczyciel mianowany

54

ŁOSIŃSKA KAMILA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel kontraktowy

55

KWIATKOWSKA PAULINA
j. angielski
Nauczyciel kontraktowy

56

MAKOWSKA SYLWIA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

57

MARKINDORF EDYTA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel mianowany

58

MEINHARDT MACIEJ

j. polski

Nauczyciel dyplomowany

59

MERECKA-MITTLENER BARBARA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

60

MICHALAK GRAŻYNA

terapia pedagogiczna, wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany

61

MICHALSKA GRAŻYNA

matematyka

Nauczyciel dyplomowany

62

LIBURA PIOTR
matematyka Nauczyciel mianowany

63

MIĘTKA ELŻBIETA

gimnastyka korekcyjna

Nauczyciel dyplomowany

64

MIKOSZ MAGDALENA

wychowanie fizyczne, WDŻ

Nauczyciel dyplomowany

65

MILISZEWSKA MAŁGORZATA

religia

Nauczyciel dyplomowany

66

MOSKWA ALEKSANDRA
nauczyciel świetlicy Nauczyciel dyplomowany
  67 NASKRĘSKA AGNIESZKA  język polski
Nauczyciel dyplomowany

68

MOKRZYCKI RAFAŁ

informatyka

Nauczyciel dyplomowany

69

MURASZKO-KUŹMA MARTA

matematyka, zajęcia komputerowe

Nauczyciel dyplomowany

70

NOWAK MAGDALENA

matematyka

Nauczyciel dyplomowany

71

NOWAKOWSKA DANUTA

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

72

NĘDZYŃSKA KRYSTYNA język angielski Nauczyciel dyplomowany

73

NIEMCEWICZ ANDRZEJ religia  Nauczyciel kontraktowy

74

PIEKARSKA MONIKA

etyka klas 4 - 7

Nauczyciel kontraktowy

75

PODZWARDOWSKA BOGUSŁAWA

przyroda, WDŻ

Nauczyciel dyplomowany

76

PODZWARDOWSKI PIOTR

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

77

PONIKOWSKA-ZIMA KATARZYNA

rewalidacja

Nauczyciel dyplomowany

78

PTAK AGNIESZKA

kierownik świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

79

ROSA ELŻBIETA

etyka klas 1 - 3, edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

80

RUDNICKA MARIA

dyrektor, nauczyciel świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

81

RUTA ANNA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel kontraktowy

82

SABODACHA BARBARA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel mianowany

83

SAJKO VIOLETTA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

84

OSTROWSKA ALEKSANDRA nauczyciel Nauczyciel kontraktowy

85

SKOWROŃSKA AGNIESZKA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

86

SOKÓŁ KATARZYNA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel mianowany

87

SOSNOWSKA EDYTA

rewalidator

Nauczyciel dyplomowany

88

PODSIADŁA EMILIA
 nauczyciel Nauczyciel kontraktowy

89

SUŁECKA DOROTA

nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany

90

SZCZEPAŃSKA MAGDALENA

pedagog

Nauczyciel dyplomowany

91

SZCZYPIŃSKA EWA

j. angielski

Nauczyciel mianowany

92

RAKOCZY AGNIESZKA nauczyciel świetlicy
Nauczyciel stażysta

93

RECZEK PAULA fizyka Nauczyciel stażysta

94

ŚWIERKOWSKA AGATA

informatyka klas 1-3, wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany

95

SZWAJKOWSKA EWA chemia, przyroda Nauczyciel dyplomowany

96

UZIĘBŁO DANUTA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

97

WAWRZYNIAK BARTOSZ historia Nauczyciel kontraktowy

98

WASZKIEWICZ MAŁGORZATA

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

99

WĄSOWSKA MAŁGORZATA

j. angielski

Nauczyciel dyplomowany

100

WCISŁO MARZENA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

101

WDOWIARSKA ANETA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel dyplomowany

102

WIKARIUSZ KATARZYNA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

103

WOJCIECHOWSKA DOMINIKA

j. angielski

Nauczyciel mianowany

104

WOJGIENICA JOLANTA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

105

WÓJCIK-JARZYNA MONIKA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel kontraktowy

106

ZARZYCKA VIOLETTA przyroda Nauczyciel stażysta

107

ZIELIŃSKA BEATA  nauczyciel Nauczyciel stażysta

108

ZAWISZEWSKA HANNA

edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

109

ZDANOWSKA ALEKSANDRA

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel kontraktowy

110

ZWOLIŃSKA MAŁGORZATA

j. angielski

Nauczyciel dyplomowany

111

ŻÓŁTAK KRZYSZTOF

wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

112

ŻURKOWSKA HANNA

nauczyciel bibliotekarz

Nauczyciel dyplomowany

 

ZIELONA ÓSEMKA