Biblioteka

Masz ochotę poczytać, bądź posłuchać audiobooka, sprawdź ofertę na stronie WOLNE LEKTURY, bądź na powyższym widgecie.

Biblioteka szkolna to dwa integralne pomieszczenia:

• Wypożyczalnia - skomputeryzowana, licząca ponad 11.000 książek, stale powiększa swoje zbiory zgodnie z potrzebami edukacyjnymi, zainteresowaniami i prośbami czytelników.
  • Czytelnia - wyposażona w atrakcyjne dla uczniów zbiory książkowe i multimedialne, czasopisma, a także
    w 3 stanowiska komputerowe  dostępem do internetu). Stanowi doskonałe miejsce rozwijania swoich zainteresowań, nauki i odpoczynku.

Tutaj rządzą: Hanna Żurkowska, Aleksandra Czaja

Godziny pracy :

wtorek 8.00 - 16.00
środa - 8.00 - 16.00
( 13.00 - 14.00 biblioteka nieczynna - prace wewnętrzne)
czwartek 8.00 - 16.00
piątek 8.00 - 16.00
W szkolnej bibliotece wiele się dzieje. Coroczne imprezy na stałe już wpisały się w plan pracy biblioteki
i sprawiają, że jest to miejsce żywe, promujące szeroko pojętą wiedzę i kulturę:
- Wielki Maraton Czytelniczy
- Pasowanie na czytelnika uczniów klas I
- spotkania z ciekawymi ludźmi
- wystawy
- konkursy
- multimedialne zajęcia z zastosowaniem TIK
- lekcje biblioteczne

GALERIA ZDJĘĆ BIBLIOTEKI

Zapraszamy kliknij

Sukcesywnie umieszczamy kolejne zdjęcia, zapraszamy do obejrzenia.

(od maja 2016 r. galeria zdjęć kontynuowana na "Zdjęcia Google" - linki do galerii pod wydarzeniami)

***

Nasi Przyjaciele, pełni zapału i dobrych pomysłów!

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

Katka Nina 4a

GRATULACJE !!!

***

Dnia 22 marca, kilkoro uczniów biorących udział w konkursie "Wielki Maraton Czytelniczy", miało okazję uczestniczyć w spotkaniu z pisarką Dorota Wieczorek.

Zobacz zdjęcia

***

Uczniowie z koła czytelniczego klas starszych realizują koncepcje na książkę własnego pomysłu. Autorów obowiązują zasady edytorstwa. Publikacja musi zawierać tytuł, autora, wzbogacona jest ilustracjami, obowiązuje wcześniej zaplanowany układ graficzny. Treść zależy od zainteresowań oraz wyobraźni twórcy.

Zobacz zdjęcia

Książeczka Neli Frankowskiej uczennicy klasy 2H, która zainspirowała się pracą starszej siostry.

ZIELONA ÓSEMKA