Akcja Zima 2018

Zimowisko 2018 w "Ósemce" przeszło do historii. Na pewno pozostanie w naszej pamięci (uczestników jak i wychowawców) na długo.. To był naprawdę dłuuugi tydzień z mnóstwem atrakcji, ale może od początku.. 🙂
Przede wszystkim mieliśmy możliwość spędzić czas ze swoimi rówieśnikami. W poniedziałek rozpoczęliśmy od przywitania się na holu i podzieleniu się na grupy. Następnie w salach umówiliśmy regulaminy i plan kolonii.. A potem zaczęło się dziać.. Młodsi rozpoczęli zajęcia od robotyki z Panem Robotem, natomiast starsi mieli możliwość pokazać swoje umiejętności na zajęciach sportowych, plastycznych oraz komputerowych, na których tworzyli animacje. Dzień minął bardzo szybko pod znakiem dobrej zabawy i kreatywności. We wtorek starsze grupy miały zajęcia z robotyki i zajęcia ruchowe, natomiast młodsze wybrały się do kręgielni U7, a także grały w gry planszowe i uczestniczyły w zabawach integracyjnych. Środa to już czas na kino i bajkę Gnomy atakują.. Wszystkie grupy z uśmiechem obejrzały film, a następnie starsze grupy wybrały się na zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez specjalistów, zaś młodsze miały możliwość korzystać z zajęć sportowych, komputerowych i gier planszowych. W Czwartek zaczęliśmy powoli odczuwać, że turnus powoli dobiega końca, ale my dalej z uśmiechem na twarzach uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych w szkole (m.in. filmowych, ruchowych i sportowych). Oprócz tego najstarsi uczestnicy brali udział w teleturnieju Milion w minutę, gdzie musieli oni w grupach wykonywać przeróżne konkurencje. Część grup w tym czasie wybrała się do kręgielni U7. Na koniec dnia odbyła się super dystkoteka z tańcami integracyjnymi w pięknie przygotowanym korytarzu, który ozdobiony został wcześniej przez starsze grupy z p. Jolą. A w piątek przyszedł niestety czas na podsumowanie.. Jednak i tego dnia nie brakowało atrakcji. Najstarsze grupy wybrały się do kręgielnie U7, a następnie miały możliwość przejść się po starówce Gdańska, korzystając przy tym z pięknej i słonecznej pogody. Inne grupy natomiast w tym czasie odbywały zajęcia z pierwszej pomocy oraz miały możliwość zagrać w różnego rodzaju gry i zabawy oraz skorzystać z sali gimnastycznej, a także zajęć komputerowych. Na koniec dnia odbył się apel podsumowujący, prowadzony przez panią kierownik Agnieszkę, która wraz z kadrą podziękowała wszystkim uczestnikom za dobra zabawę, wręczając z tej okazji Certyfikaty Kolonistów i słodkie upominki. Na koniec apelu także kadra podziękowała pani kierownik, zaś pani kierownik całej kadrze. A potem przyszedł czas na rozstania... Mamy nadzieję, że wszyscy zobaczymy się już za pół roku w czasie akcji Lato 2018, jeżeli będzie taka możliwość .
Dziękujemy kadrze: p Joli, p. Ewie, p. Ani, p. Agnieszce, p. Róży, p. Anecie oraz p. Pawłowi i p. Rafałowi, którzy z sercem i pełnym oddaniem sprawowali opiekę nad dziećmi z Panią Kierownik Agnieszką na czele; DZIĘKUJEMY IM za wszystko! Zapraszamy do obejrzenia całej galerii, która znajduje się poniżej:

ZDJĘCIA - CAŁA GALERIA

--------------------------------------

Plan - zimowisko 2018

Program ogólny i ramowy plan dnia - akcja Zima 2018 SP8

Regulamin półkolonii -ZIMOWISKA W SP NR 8 W Gdańsku

ZIELONA ÓSEMKA